Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Увага! Відтепер можна отримати пластиковий читацький квиток також за адресою:
проспект академіка Глушкова 2, кім. 217.

Подробиці читайте тут.
Список містить (0 документів)
Ваше замовлення (0 книжок)
Перегляд стану та історії замовлень
Допомога

Назад Новий пошук

Опис документа:

Назва: Оксидні матеріали з особливими електрофізичними властивостями
Від. щодо назв.: Звіт про НДР (закл.)
Відповідальність: КНУТШ. Хімічний фак.; Керівник НДР М. Слободяник
Місто: Київ
Рік:
Сторінок: 154с.
Тип документу: Tехнічний документ
Анотація:   Об"єкт дослідження - оксидні матеріали з особливими електрофізичними властивостями. Мета роботи - синтез, дослідження будови, електрофізичних та оптичних властивостей нових складних оксидів та композитів на їх основі. Встановлення взаємозв"язків між складом, будовою та властивостями складних оксидов. Розробка критеріїв направленого пошуку складних оксидів з особливими електрофізичними властивостями
   Розроблено методи синтезу оксидних матеріалів, одержано складнозаміщені оксидні матеріали:шаруваті перовскітоподібні сполуки типу АnВnОзп+2, фосфатні вольфрамові бронзи, подвійні фосфати та фторофосфати та композити на основі керамічних ВТНП матеріалів. Досліджено будову, електрофізичні та оптичні властивості синтезованих оксидних матеріалів.Визначено кристалохімічні критерії реалізації ізо- та гетеровалентного заміщення в оксидних матеріалах. Встановлено взаємозв"язки між складом, будовою та властивостями складних оксидів та критерії направленого пошуку складних оксидів з особливими електрофізичними властивостями.
   Встановлені взаємозв"язки між складом, будовою, стабільністю та величиною спонтанної поляризації і електретними характеристиками фаз типу АnВnО3n+2; між ступенем деформації структури та границями морфотропних переходів.
   Розр&облено методологію створення низьковимірних матеріалів на основі монофосфатних вольфрамових бронз, електрохімічні особливості досліджених бронз дозволяють розглядати ці матеріали лише як можливі катоди для літієвих первинних елементів.
   Визначено кри&сталохімічні критерії реалізації ізо- та гетеровалентного заміщення в складнозаміщених фосфатах зі структурами типу NASICON, лангбейніту та КТР а також оксинітридофосфатів.
   Вивчено закономірності кристалізацій подвійних фосфатів та фторофосфатів з ф&осфатно-галогенідних розчин-розплавів; взаємозв"язки між складом, будовою і провідністю твердих розчинів на основі подвійних фосфатів індію та феруму. Досліджено люмінесцентні властивості подвійного ортофосфату NaТі2(РО4)3, легованого іонами р.з.е.
   &Встановлено взаємозв"язки між кисневою стехіометрією, умовами синтезу, структурою та електрофізичними властивостями керамічних ВТНП матеріалів. Показана нелінійність зміни Тс від індексу кисню. Встановлено вплив складу ВТНП кераміки, типу і вмісту ко&мпозитних добавок на властивості та хімічну стійкість зразків
   Результати НДР впроваджено в навчальний процес хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  


З 31.12.2014 по 01.03.2015 Наукова бібліотека
читачів не обслуговує.



Вибачте, зараз проходить оновлення бази системи, тому пошук тимчасово недоступний.
Спробуйте будь ласка через 20 хвилин

Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex