Головна сторiнка
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine

Поліцейське право в Університеті Святого Володимира : у 2 кн. Кн. 2 / уклад. І. С. Гриценко, В. А. Короткий ; за заг. ред. І. С. Гриценка. – Київ : Либідь, 2010. – 464 с. – (Пам'ятки правничої думки Київського університету).


Редакційна колегія:

П. П. Андрушко, Г. І. Балюк, І. А. Безклубий, О. А. Беляневич, Л. К. Воронова, В. О. Глушков, О. В. Дзера, Т. Г. Ковальчук, М. І. Козюбра, А. Т. Комзюк, І. І. Котюк, Н. С. Кузнєцова, Р. А. Майданик, В. В. Носік, А. В. Портнов, Н. Ю. Пришва, В. Я. Тацій, С. Я. Фурса, О. О. Шевченко, Ю. С. Шемшученко, В. С. Щербина


      У двох книгах, об'єднаних назвою "Поліцейське право в Університеті Святого Володимира", представлено найкращі зразки праць учених та викладачів університету, що присвячені особливостям формування норм та традицій цієї науки, специфіці викладання навчальної дисципліни. У другій книзі вміщено курси лекцій професорів М. М. Цитовича та В. Ф. Дерюжинського, розгляд учення німецького правника Л. Штейна в інтерпретації І. Тарасова, а також навчальні програми та репетиторій, прийняті на юридичному факультеті Київського університету.
     Для юристів, економістів, фінансистів, усіх, хто цікавиться історією права.

      Переглянути ЗМІСТ.

Повернутись до переліку літератури.
Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2005 , , ,