Головна сторiнка
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine

Момент істини : літопис кафедри трудового, земельного і екологічного права / КНУТШ, Юридичний ф-т, Каф. трудового, земельного і екологічного права ; Євразійська асоціація правничих шкіл та правників ; за наук. ред. Андрейцева В. І. - Київ, 2007. - 224 с. : іл.

      Літопис кафедри трудового, земельного і екологічного права відтворює історико-освітні правничі та наукові аспекти викладання земельно-правових, еколого-правових дисциплін, творчі доробки фахівців у галузі трудового права та права соціального забезпечення, що утворили науково-методологічні передумови формування організаційно-правових засад зазначеного колективу юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
      Центральне місце Літопису посідає інформація про створення та функціонування сучасної кафедри трудового, земельного і екологічного права, її здобутки за перший ювілейний десятилітній період становлення і визнання її здобутків у навчальній, навчально-методичній, науково-дослідній та виховно-просвітницькій діяльності.
      Викладений матеріал наочно ілюструє процес сходження кафедри трудового, земельного і екологічного права, на якій сформована під егідою визнаного лідера - вченого, педагога, державного діяча - освітньо-правнича наукова школа з проблем земельного, екологічного права та права екологічної безпеки, що не має аналогів у національній освітньо-правничій системі.

      Переглянути ЗМІСТ.

Повернутись до переліку літератури.
Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2005 , , ,