Головна сторiнка
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine

Наукові розробки Київського національного університету імені Тараса Шевченка : у 2 ч. Ч. 2. Соціогуманітарні науки / за заг. ред. В. І. Григорука. - Київ, 2009. - 144 с.

      Нинішній етап розвитку цивілізації базується на надгалузевих технологіях - наукоємних, інформаційних, нанотехнологіях, які мають на меті розв'язання ключових проблем - енергетичних, екологічних, збереження здоров'я тощо. Саме вирішенню пов'язаних із цим задач присвячені подані у виданні інноваційні розробки науковців університету. Запропоновані проекти охоплюють широкий спектр наук від природничих до соціогуманітарних.
     Частина 2. Соціогуманітарні науки. Подано основні дані щодо наукових розробок, видавничих проектів, виконаних в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, у сфері соціогуманітарних та економічних наук.
     Надано основні дані щодо інноваційно привабливих, придатних для втілення у нові виробничі технології і прилади, наукових розробок, що є результатами досліджень у сфері природничих наук протягом останніх років.
     Представлені розробки розраховані на потенційних інвесторів, яким університет у змозі запропонувати співпрацю у різних напрямах і на різних етапах реалізації проектів.


Упорядники:

НЕДІЛЬКО Сергій Герасимович
ГОСТЄВ Володимир Володимирович
ГУБЕРНЮК Лариса Володимирівна
НЕДБАЄВ Михайло Якович
САМОЙЛЕНКО Леонід Павлович
БІРЮКОВ Дмитро Сергійович


Переглянути ЗМІСТ.

Повернутись до переліку літератури.
Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2005 , , ,