Головна сторiнка
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine

Бойчак М. П. История Киевского военного госпиталя : Киевский госпиталь – учебная и научная база медицинского факультета Университета Св. Владимира и Киевского медицинского института / М. П. Бойчак. - Киев, 2005. - 752 с.

      У книзі на широкому архівному та літературному матеріалі (архівні документи досліджено вперше) викладено аспекти становлення і розвитку співпраці між медичним факультетом Університету Св. Володимира, пізніше Київським медичним інститутом, і Київським військовим госпіталем. З огляду на історію вітчизняної військової медицини розглянуто участь професорів і викладачів Університету у війнах XIX і XX століть, їх роль у розвитку військово-польової хірургії та військово-польової терапії. Наведені біографічні відомості про професорів і викладачів, які перебували на військово-медичній службі. Подано матеріали про участь лікарів Київського військового госпіталю і військових лікарів Києва у роботі міських наукових медичних товариств.
     Книгу адресовано всім, хто цікавиться історією вітчизняної медицини, Києва та Київського військового госпіталю, а також викладачам і студентам медичних вищих навчальних закладів, лікарям.

      Переглянути ЗМІСТ.

Повернутись до переліку літератури.
Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2005 , , ,