Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Про бiблiотеку
Iнформацiя
Бази даних
Електроннi ресурси
 
Loading
     НБ ім. М. Максимовича в facebook      telegram-logo      Serbin_Sitnicki_Ya_v_poloni

Ласкаво просимо до

Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича

Київського національного університету
імені Тараса Шевченка


 
НОВИНИ

Новини тестового доступу дивіться тут!

 

Розклад видачі літератури!

 

Розширено покриття Wi-Fi в бібліотеці!

 • 9 Червня 2023 року

  До відома користувачів!

     Співробітниками Інформаційно-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича підготовлено рекомендаційний огляд публікацій на сторінках газети "Юридичний вісник України" за січень–березень 2023 р.
     Мета огляду – інформування про публікації з розвитку правової науки і юридичної практики. В ньому представлені інформаційні, аналітичні, консультаційні матеріали, а також обговорення законодавчих колізій та пропозиції щодо їх усунення. • 8 Червня 2023 року

  До відома користувачів!

     Цьогоріч в Азербайджані відзначають важливу дату – 100 років від дня народження Гейдара Алієва, людини, ідеї якої випереджали час, а справи змінили історію. Галузевий відділ обслуговування ІМВ та ІЖ НБ ім. М. Максимовича пропонує ознайомитися з віртуального виставкою "Архітектор сучасного Азербайджану" до пам’ятної дати. • 7 Червня 2023 року

  До відома користувачів!

     З 05 червня 2023 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка отримав можливість тестового доступу до повнотекстової бази даних JSTOR. Термін доступу – 1 місяць.
     JSTOR – міжнародна повнотекстова база даних, яка забезпечує доступ до більш ніж 12 млн журнальних статей, книжок, зображень з понад 75 дисциплін. JSTOR є частиною ITHAKA, неприбуткової організації покликана допомагати науковій спільноті у використанні інформаційних технологій для поширення наукової думки та вдосконалення навчального та дослідницького процесу.
     УВАГА! Доступ до бази даних JSTOR можливий з будь–якого комп'ютера в локальній мережі університету!

   
  Згорнути>>

 • 6 Червня 2023 року

  До відома користувачів!

     Співробітниками Інформаційно-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича підготовлено черговий випуск науково-аналітичного огляду «Вища освіта і наука» № 5 (травень) за 2023 р.
     Огляд висвітлює питання щодо стану, тенденцій і перспектив розвитку сучасної вищої освіти та науки в Україні, а також зарубіжний досвід.
  З попередніми випусками ви можете ознайомитись у відповідних розділах сайту.Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex