Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Увага! Відтепер можна отримати пластиковий читацький квиток також за адресою:
проспект академіка Глушкова 2, кім. 217.

Подробиці читайте тут.
Список містить (0 документів)
Ваше замовлення (0 книжок)
Перегляд стану та історії замовлень
Допомога

Назад Новий пошук

Опис документа:

Автор: Митрофанова И.В., Митрофанова И.А.
Назва: Регионы юга России и Украины: тенденции, ограничения и перспективы экономического сотрудничества
Рік:
Сторінок: С. 102-113
Тип документу: Стаття
Головний документ: Часопис економічних реформ
Анотація:   Исторически экономики южных регионов России и Украины были тесно интегрированы, но военно-политический конфликт 2014 г. и затягивание политического кризиса на Украине создали факторы риска для юга России, особенно для таких отраслей, как АПК, легкая промышленность, машиностроение. Уже в 2013 г. структура внешнеэкономической деятельности регионов Южного федерального округа России с Украиной претерпела трансформацию и наметилась тенденция к значительному сокращению поставок топлива. Сравнительный анализ объемов экспорта и импорта показал, что и сегодня Украина остается партнером южных регионов по экспортно-импортным контрактам по ряду товарных групп, однако отрицательная динамика заметна: снижение импорта из Южного федерального округа (ЮФО) России в Украину в 2 раза и экспорта . в 3 раза в 2015 г. по сравнению с показателями 2013 г., при этом колебания по регионам в ряде случаев более значительные. В то же время у предприятий Донецкой и Луганской областей Украины и южных компаний России немало взаимныхинтересов в налаживании связей с бизнес-сообществом, в частности, с приграничной Ростовской областью, поэтому регионам ЮФО России необходимо обратить внимание на возможности развития бизнеса на территории этих областей.
   Історично економіки південних &регіонів Росії і України були тісно інтегровані, але
   військово-політичний конфлікт 2014 року і затягування політичної кризи на Україні створили фактори ризику для півдня Росії, особливо для таких галузей, як АПК, легка промисловість, машинобудування&. Уже в 2013 р структура зовнішньоекономічної діяльності регіонів Південного федерального округу Росії з Україною зазнала трансформацію і намітилася тенденція до значного скорочення поставок палива. Порівняльний аналіз обсягів експорту та імпорту пок&азав, що і сьогодні Україна залишається партнером південних регіонів по експортно-імпортних контрактах по ряду товарних груп, однак негативна
   динаміка помітна: зниження імпорту з Південного федерального округу (ПФО) Росії в Україну в 2 рази і експор&ту - в 3 рази в 2015 р в порівнянні з показниками 2013 року, при цьому коливання по регіонах в ряді випадків більш значні. У той же час у підприємств Донецької і Луганської областей України та південних компаній Росії чимало взаємних інтересів в нала&годженні зв"язків з бізнес-спільнотою, зокрема, з прикордонної Ростовською областю, тому регіонах ПФО Росії необхідно звернути увагу на можливості розвитку бізнесу на території цих областей.
  Пошук: заповніть хоча б одне з полів


Шукати серед складових частин документу "Часопис економічних реформ"
Розділ:
Назва:
Будь ласка, пишіть 2-3 слова з назви БЕЗ ЗАКІНЧЕНЬ!
Так імовірніше знайти потрібний документ!
слова не коротші ніж 3 символів, розділені пробілами
Автор:
Будь ласка, пишіть прізвище автора без ініціалів!
не коротше ніж 2 символи
є повний текст
Рік видання:
Видавництво:
з     по  
Види документів:
 Книга  Брошура  Конволют (штучно створена збірка)  Рідкісне видання
 Автореферат  Дисертація
 Журнал  Газета
 Стаття  Складова частина документа
Новий тематичний пошук
       
      
        
Бібліотечний інформаційно-освітній портал  Polpred.com Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha,