Головна сторiнка
eng
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича UNDP in Ukraine
Увага! Відтепер можна отримати пластиковий читацький квиток також за адресою:
проспект академіка Глушкова 2, кім. 217.

Подробиці читайте тут.
Список містить (0 документів)
Ваше замовлення (0 книжок)
Перегляд стану та історії замовлень
Допомога

Назад Новий пошук

Опис документа:

Назва: Фундаментальні основи процесів формування поверхневих нанорозмірних структур та методів досліджень перспективних матеріалів для потреб енергокомплексу
Від. щодо назв.: Звіт про НДР (закл.)
Відповідальність: Кнутш. Радіофізичний фак.; Керівник НДР М.Находкін
Місто: Київ
Рік:
Сторінок: 172с.
Тип документу: Tехнічний документ
Примітки: 1 додаток
Анотація:   Об"єкт дослідження - атомно-чисті та модифіковані шляхом створення наноструктур, зниженої розмірності, іонного та електронного зондів поверхні перспективних матеріалів електронної техніки.
   Мета роботи - Отримання на атомному рівні фундаментальних данихпро фізичні властивості поверхонь та процеси, що відбуваються на атомно-чистих та модифікованих шляхом створення наноструктур зниженої розмірності, іонного та електронного зондів поверхнях перспективних матеріалів за допомогою комплексу методів скануючоїтунельної, атомно силової та електронної мікроскопії, електронної спектроскопії. Дослідження процесу взаємодії електронів та іонів малих та середніх енергій з поверхнею твердих тіл та створення кількісних основ електронної спектроскопії приповерхневих шарів для контролю складу та структури об"єктів нанометрових розмірів.
   Методи дослідження - методи електронної спектроскопії, скануюча тунельна мікроскопія, електронна мікроскопія, квантовохімічні методи комп"ютерного моделювання.
   Суттєво вдосконалившинаші методи досліджень та розробивши нові різновиди цих методів, нам вдалося отримати нові дані про взаємодію електронів та іонів середніх енергій з твердим тілом. А саме, наявність подвійних ковалентних зв"язків в аморфних оксинитридах, дисперсійні вла&стивості поверхневих плазмонів в Іn та А1, існування мультипольних плазмонів умови рівномірної ерозії поверхні металів під дією іонного бомбардування тощо.
   Вдосконалення методики СТМ іn-situ дозволило отримати нові динамічні властивості димерів Ві н&а поверхні Sі та вперше вказати на важливість узгодженої дифузії декількох димерів, що розширило уявлення про процеси самоорганізації адсорбованих шарів на поверхнях напівпровідників.
   Комплексні експериментальні дослідження поведінки адсорбованих та& коадсорбованих шарів на поверхнях Sі і Gе та чисельне моделювання деяких із цих впливів дозволило отримати нові фундаментальні відомості про властивості напівпровідникових поверхонь та процеси, що відбуваються як на атомно чистих, так і на модифіков&аних (адсорбцією, коадсорбцією, окисленням розу порядкуванням, іонним травленням та відпалом тощо) поверхнях. Отримані результати потрібні для розробки перспективних матеріалів мікро та наноелектроніки.
   Результати НДР впроваджено: в навчальний проце&с радіофізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  



Пошук: заповніть хоча б одне з полів


Розділ:
Назва:
Будь ласка, пишіть 2-3 слова з назви БЕЗ ЗАКІНЧЕНЬ!
Так імовірніше знайти потрібний документ!
слова не коротші ніж 3 символів, розділені пробілами
Автор:
Будь ласка, пишіть прізвище автора без ініціалів!
не коротше ніж 2 символи
є повний текст
Рік видання:
Видавництво:
з     по  
Види документів:
 Книга  Брошура  Конволют (штучно створена збірка)  Рідкісне видання
 Автореферат  Дисертація
 Журнал  Газета
 Стаття  Складова частина документа
Новий тематичний пошук
       
      
        
Цей сайт створено за спiльною програмою UNDP та
Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка
проект УКР/99/005

© 2000-2010 yawd, irishka, levsha, alex